W dniach 11-13 września 2014 r. w Centrum Kultury Filmowej „STYLOWY” w Zamościu odbyło się Międzynarodowe XVI Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Sympozjum zgromadziło około 600 uczestników a zainteresowanie tematem przerosło nasze oczekiwania.


W dniu 21 marca 2014 roku w Poznaniu odbyła się konferencja "Najważniejsze problemy dzisiejszej ginekologii i położnictwa", która zgromadziła prawie 170 osób - lekarzy praktyków, którzy aktywnie uczestniczyli w wykładach przygotowanych przez grono wybitnych ekspertów.


Wydawnictwo Lekarskie miało zaszczyt współorganizować z Zarządem Głównym Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji konferencję, która odbyła się w dniach 29.-30.listopada w Łasku Kolumnie w ośrodku Kolumna Medica.


W sobotę 14 września w Hotelu JM APART gościliśmy ponad 200 przedstawicielek środowiska pielęgniarskiego, w ramach organizowanej przez Wydawnictwo konferencji Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy.


W dniu 14 czerwca 2013 r. w hotelu City w Bydgoszczy spotkało się 76 pielęgniarek i opiekunów medycznych by aktywnie uczestniczyć w wykładach i warsztatach przygotowanych przez grono wybitnych prelegentów.
Opinie wyrażone przez Uczestników w ankietach są niezwykle pozytywne i jesteśmy przekonani, iż sprostaliśmy oczekiwania stawiane przez Uczestników.
Mamy nadzieję, iż przygotowane wykłady i warsztaty znajdą odzwierciedlenie w Państwa codziennej pracy.


W dniach 7-8 czerwca 2013 r. w hotelu Arkadia Royal w Warszawie spotkało się ponad 120 położnych by aktywnie uczestniczyć w wykładach i warsztatach przygotowanych przez grono wybitnych prelegentów.
Opinie wyrażane przez położne w kuluarowych rozmowach jak i w ankietach były niezwykle pozytywne.


W dniu 20 kwietnia 2012 r. w Warszawie w nowopowstałej auli dydaktycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie odbyło się drugie spotkanie z cyklu Akademia Onkologii pt. Nowotwory...


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych konferencjach?

Kalendarz Imprez

zobacz całę kalendarium »

Zaufali nam