Artykuł „Jak leczyć przewlekły kaszel u dziecka w wieku przedszkolnym” z Analizy Przypadków w Pediatrii – już dostępny on-line. Zapraszamy do lektury!


Dowiesz się m.in.
- Jakie procedury postępowania przed zabiegiem, ułatwiają zarządzanie bólem po operacji,
- Jakie powikłania wynikają z braku, lub niewłaściwego leczenia bólu,
- poznasz opis prawdziwego przypadku,
- skale mierzenia bólu
- zapoznasz się z Planem Opieki w ujęciu Międzynarodowej Klasyfikacji Pielęgniarki – ICNP


(R. Rycroft, S. Robertson, S. Wakelin; redakcja naukowa wydania polskiego: Lidia Rudnicka, Małgorzata Olszewska, Marta Sar-Pomian).


Prezentujemy pełną treść artykułu do pobrania. Tekst na temat skrętu przydatków.


Szanowni Państwo, informujemy, iż podczas XVI SYMPOZJUM NAUKOWO-SZKOLENIOWEGO TOWARZYSTWA REHABILITACJI organizujemy sesję plakatową. W przypadku chęci zgłoszenia prac proszę pobrać plik...


Szanowni Państwo, informujemy, iż podczas XVI SYMPOZJUM NAUKOWO-SZKOLENIOWEGO TOWARZYSTWA REHABILITACJI organizujemy sesję studencką. W przypadku chęci zgłoszenia prac proszę pobrać plik...


Szanowni Państwo,

informujemy, iż podczas IV Konferencji ZG PTReh "Kompleksowa rehabilitacja - wymogiem czasu. Trendy w rehabilitacji - terapia na minusie" organizujemy sesję plakatową.


Zapraszamy do pobrania wybranych materiałów prezentowanych podczas konferencji "Najważniejsze problemy dzisiejszej ginekologii i położnictwa", która odbyła się 21 marca 2014 roku w Poznaniu pod przewodnictwem naukowym prof. dr. hab. med. Grzegorza H. Bręborowicza.


Prezentujemy pełną treść artykułu do pobrania. Tekst na temat antykoncepcji hormonalnej pochodzi z październikowego wydania magazynu "Analiza przypadków w ginekologii i położnictwie".


Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy materiały z Konferencji Interdyscyplinarne Spotkania Geriatryczne, która odbyła się w Warszawie w dniu 22.11.2013r.


Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy materiały z Konferencji Interdyscyplinarne Spotkania Geriatryczne, która odbyła się w Warszawie w dniu 22.11.2013r.


Szanowni Państwo,
w poniższej zakładce znajdziecie Państwo materiały z 3 edycji Kongresu Położnych, który odbył się w dniach 7-8 czerwca 2013 r. w Warszawie.

Dział Konferencji


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych konferencjach?

Kalendarz Imprez

zobacz całę kalendarium »

Zaufali nam